روش های ارسال

شرایط کلی:

- ارسال سفارش توسط پست ویژه شامل هزینه است و مبلغ آن در زمان ثبت سفارش بر اساس تعرفه‌های اعلام شده توسط شرکت پست جمهوری اسلامی محاسبه و در سبد خرید و فاکتور نهایی لحاظ می‌گردد.
- ارسال سفارش توسط پیک شامل هزینه است و مبلغ آن براساس تعرفه‌های اسنپ پیک در زمان تحویل کالا توسط پیک جداگانه دریافت خواهد شد.
- رهگیری سفارش از طریق لینک ارسال شده در پیامک (هنگام ثبت سفارش) و مراجعه مستقیم به بخش پیگیری سفارش در وب سایت شرکت امکان پذیر است. لازم به ذکر است شرکت در هر مرحله از سفارش با ارسال پیامک، روند پردازش و ارسال سفارش را اطلاع رسانی خواهد کرد.
- در صورت خرید کالاهای ناهمسان، سفارش در دو یا چند بسته‌ی مجزا با تاریخ‌های ارسال متفاوت ارسال خواهد شد که در طی فرآیند ثبت سفارش به مشتری اعلام خواهد شد.

 راهنمای سفارش آنلاین
 

سفارش ها مطابق با الگوی زیر ارسال و تحویل داده خواهند شد:

 
شهر تهران
پیک موتوری (فقط تهران) : تحویل کالا در تاریخ اعلامی توسط وب‌سایت و در بازه زمانی پیش از 15 عصر روز بعد از سفارش صورت می‌پذیرد.
برای استفاده از این سرویس نیازمند هماهنگی تلفنی با بخش پیگیری سفارش از طریق شماره تلفن 44059537-021 می‌باشد.
پست تیپاکس: ارسال در تاریخ اعلامی توسط وب سایت 
این تاریخ با توجه به حجم سفارشات ثبت شده در وب‌سایت ، می‌تواند متغیر باشد. تحویل کالا در بازه زمانی ساعت 8 صبح تا 15 عصر دو روز پس از ارسال سفارش صورت می‌پذیرد.
ارسال پس کرایه : ارسال بصورت پست با هزینه شخص بصورت پس کرایه می باشد.
این تاریخ با توجه به حجم سفارشات ثبت شده، می‌تواند متغیر باشد. تحویل کالا، 1 تا 2 روز کاری پس از تاریخ ارسال سفارش در بازه زمانی ساعت 8 صبح تا 15 عصر صورت می‌پذیرد.

  
  
مراکز استان ها و سایر شهرهای استان تهران
پست پیشتاز: ارسال در روز انتخاب شده در هنگام ثبت سفارش
سفارش ها در روزی که هنگام ثبت سفارش انتخاب شده ارسال می‌گردد و دو روز کاری بعد در ساعات 8 صبح تا 15 عصر تحویل داده خواهد شد.
پست سفارشی: ارسال در روز انتخاب شده در هنگام ثبت سفارش
سفارش ها در روزی که هنگام ثبت سفارش انتخاب شده ارسال می‌گردد و سه روز کاری بعد در ساعات 8 صبح تا 15 عصر تحویل داده خواهد شد.

  
  
سایر شهرها و روستاهای کشور
پست پیشتاز: ارسال در روز انتخاب شده در هنگام ثبت سفارش
سفارش ها در روزی که هنگام ثبت سفارش انتخاب شده ارسال می‌گردد و 2 تا 3 روز کاری بعد تحویل داده خواهد شد.
پست سفارشی: ارسال در روز انتخاب شده در هنگام ثبت سفارش
سفارش ها در روزی که هنگام ثبت سفارش انتخاب شده ارسال می‌گردد و 4 تا 5 روز کاری بعد در ساعات 8 صبح تا 15 عصر تحویل داده خواهد شد.